Back to news
22 Dec, 2020

JTRE prináša koncept dizajnových a jednoducho prispôsobiteľných kancelárií

business suite; shared offices

Najnovší koncept kancelárskych priestorov z ponuky JTRE nesie názov De.signed by. Koncept štýlových a trendových neservisovaných kancelárii, respektíve business suites, je ideálny pre menšie a stredne veľké spoločnosti, ktorým rozpočtové možnosti neumožňujú vybudovať si vlastný atraktívny kancelársky priestor.  Hlavným atribútom moderných business suites je práve jedinečný dizajn, pod ktorý sa podpíše lokálne renomované architektonické štúdio. Práve kombináciou slov Design & Signature vznikol názov De.signed by.

Prvé z radu dizajnových business suites je De.signed by MOROCZTACOVSKY v administratívnej budove Tower 115. Skúsení architekti s dlhoročným pôsobením na trhu vytvorili návrh priestorov, ktoré očaria vstupným priestorom, možnosťami využitia spoločného zázemia, nádhernou a priestrannou kuchynkou so spoločenským priestorom, ale i privátnymi zónami priamo v srdci priestoru. „Cieľom nového konceptu bolo rozšíriť kancelársku ponuku vytvorením finančne dostupných priestorov s unikátnym výzorom a osloviť škálu spoločností, pre ktorý by bol inak takýto priestor cenovo nedostupný.  Rozhodli sme sa spolupracovať s renomovanými architektonickými štúdiami, ktoré sú zárukou úspešného výsledku. V budúcnosti budeme ponuku De.signed  kancelárií postupne rozširovať o ďalšie priestory aj v iných kancelárskych budovách v našej správe. Každý bude niesť rukopis jedného z najlepších slovenských architektonických štúdií, a stane sa tak neopakovateľným umeleckým dielom,“ vysvetľuje Peter Píš, vedúci oddelenia lízingu JTRE.

Okrem lákavého dizajnu sú kancelárske priestory De.signed by charakteristické aj výbornou funkčnosťou a umiestnením v top lokalite. Prvé z radu dizajnových kancelárií, umiestnené na 16. poschodí budovy Tower 115, poskytnú aj pôsobivé výhľady na celú Bratislavu a okolie. Ikonická budova tvorí jednu z dominánt Eurovea City, teda novovznikajúceho bratislavského downtownu. Samozrejmosťou je plná občianska vybavenosť v bezprostrednom okolí, výborná dostupnosť verejnej dopravy, či priame napojenie na diaľničný obchvat. Na začiatok sme ponúkli  štyri business suites o výmere 58 m2 (2x), 98 m2 či 159 m2. Nakoľko sa nám ich podarilo okamžite obsadiť rozhodli sme sa ponuku v Tower 115 rozšíriť. Ponuku dizajnových kancelárií tak v blízkom čase doplnia ďalšie s dizajnom architektonického štúdia Mareka Rudohradského v Sklade #7, Čechvala Architekti v Tower 115, MOROCZTACOVSKY v Zuckermandeli a súčasne prebieha výber architektonických ateliérov pre kancelárie v projektoch River Park.

Ak sa vám páči nový koncept De.signed by kancelárií, kontaktuje nás.