Novinky

Terrace

11 Jul, 2024

O2 sa po 16 rokoch presťahovalo do prémiovej lokality na nábreží Dunaja

Novou centrálou skupiny O2, ktorú tvoria spoločnosti O2 Slovakia, O2 Business Services a CETIN Networks sa stala kancelárska budova Pribinova 40 v nábrežnej štvrti Eurovea City.

evening terrace

14 Jun, 2024

Pribinova 40 je novým sídlom Slovenských elektrární

Najväčší výrobca elektriny na Slovensku sa presťahoval na novú adresu – Pribinova 40, najnovšia administratívna budova od JTRE v nábrežnej štvrti Eurovea City. Priestory predstavujú moderné a inšpirujúce pracovisko s dôrazom na podporu ekologickej dopravy.

Mapka

11 Jun, 2024

Parkovanie počas víkendov a sviatkov vo Westende zadarmo

Ak sa cez víkend chystáte na Železnú studničku, parkovanie na obľúbenom mieste Bratislavčanov býva dosť problematické. Od 15. 6. 2024 môžu návštevníci Železnej studničky parkovať zadarmo počas víkendov a sviatkov v budove Westend Plazza. JTRE ako developer biznis zóny a 365.invest ako vlastník Westendu chcú týmto krokom ľuďom uľahčiť parkovanie a spríjemniť tak víkendový čas s rodinou alebo priateľmi.

Martin Spisak CFO Merck

10 May, 2024

Keď sa malé veci dajú do pohybu

Martin Spišák, CFO spoločnosti Merck pre Slovensko, Maďarsko a Českú republiku, ktorá je vedecko-technologickým lídrom v oblasti zdravotnej starostlivosti, farmácie a chémie, ide vlastnou cestou. Správa sa, ako sa od novodobého lídra dvadsiateho prvého storočia očakáva, a ľudí inšpiruje už dve desaťročia. V rozhovore približuje nielen fungovanie firmy, ale hovorí aj o realitnom developmente či princípoch ESG.

Boulevard Pribinova

11 Mar, 2024

Pribinova 40 získala cenu za mimoriadnu kvalitu

Na 29. ročníku celoštátnej súťaže STAVBA ROKA 2023 získala administratívna budova Pribinova 40 prestížne ocenenie za mimoriadnu kvalitu realizácie stavby od Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska. Odborná porota s medzinárodnou účasťou ocenila najmä technické riešenie a spôsob realizácie, vysoko hodnotila použitie progresívnych a inovatívnych technológií pri technickom vybavení stavby či výborne zvládnuté stavebné detaily.

deloitte

17 Jan, 2024

Deloitte sídli v srdci Eurovea City

Bratislavská kancelária Deloitte na Slovensku je moderným, udržateľným a flexibilným pracoviskom. Zaberá plochu 2300 štvorcových metrov na siedmom poschodí kancelárskej budovy Pribinova 34 od úspešného slovenského developera JTRE a je priamo prepojená s nákupným centrom Eurovea.

Mayflower 1

21 Dec, 2023

Mayflower Group v nových priestoroch od ZEIT Architects

Developerská a investičná spoločnosť Mayflower Group, ktorá patrí medzi skúsených partnerov predovšetkým v retailovom segmente, sídli v River Parku vyše 6 rokov, pričom nedávno zmenili v rámci nábrežnej štvrte svoje sídlo.

Downtown Yards 1

21 Dec, 2023

Londýnsky štýl v Bratislave: JTRE predstavuje Downtown Yards

Po pokračovaní obľúbeného nábrežného komplexu Eurovea s prvým slovenským mrakodrapom a obrovskom úspechu prvých londýnskych projektov predstavuje J&T REAL ESTATE (JTRE) novinku Downtown Yards.

Residential part of Ganz House

04 Dec, 2023

Ganz House ponúkne atraktívne bývanie a exkluzívne kancelárie

Dynamický rozvoj hlavného mesta Slovenska je čoraz viac viditeľný a panoráma Bratislavy sa mení z roka na rok

Tower 115

10 Nov, 2023

Tower 115 prešiel zásadnou energetickou modernizáciou. Ročne ušetrí tisícky eur aj 400 ton emisií CO2

Riešenie s inštaláciou inteligentného batériového úložiska sa dá využiť v mnohých zo stoviek starších administratívnych budov na Slovensku. Firmy, obce, mestá, kraje a štát tak môžu ušetriť nemalé financie