Back to news
13 Mar, 2020

Webový portál Bratislava Offices zjednoduší hľadanie kancelárií v Bratislave

Westend Square

Kompletná ponuka administratívnych priestorov z portfólia developerskej spoločnosti J&T REAL ESTATE je od marca jednoduchšie dostupná na jednom mieste na novom webovom portáli Bratislava Offices. Cieľom portálu je priniesť klientom systém prehľadného výberu dostupných kancelárií presne podľa ich konkrétnych požiadaviek. Na nájdenie ideálneho pracovného prostredia je tak potrebných len niekoľko kliknutí. 

Administratívne projekty, ktoré JTRE už úspešne zrealizovala na bratislavskom trhu, poskytujú kancelárske priestory rôznych typov a veľkostí. Jednotná a komplexná ponuka dostupných kancelárií pomocou webového portálu predstavuje praktický nástroj pri výbere podľa konkrétnych parametrov.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v developmente kancelárií a snahe o pochopenie našich klientov prinášame flexibilné riešenia a dokážeme vyjsť v ústrety aj tým najnáročnejším požiadavkám. Naším cieľom je spokojný nájomca, ktorý za rozumné náklady získa zdravý, atraktívny, efektívny a moderný priestor pre svojich zamestnancov. Všetky tieto priestory teraz klient nájde pod jednou hlavičkou Bratislava Offices,“ vysvetľuje Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ JTRE.

V aktuálnej ponuke JTRE je sedem projektov, ktoré sú čisto administratívne alebo multifunkčné zahŕňajúce administratívu. V ponuke sú aktuálne okamžite voľné kancelárske priestory. Ďalšie uvedené projekty sú už vo výstavbe alebo v príprave. K dispozícii je v súčasnosti takmer 35 000 štvorcových metrov kancelárskych priestorov rôznych typov – coworkingové, agilné, exekutívne, tradičné, open space či butikové. Jednotlivé projekty pokrývajú prakticky všetky dôležité administratívne zóny v hlavnom meste, takže záujemca si môže vybrať lokalitu, ktorá najviac vyhovuje jeho podnikateľským potrebám a takisto potrebám zamestnancov.

Pri tvorbe portálu Bratislava Offices sme sa zamerali na zjednodušenie prístupu k voľným kapacitám v našich projektoch a ich zastrešenie pod jednu komunikačnú platformu, ktorú budeme naďalej obsahovo napĺňať. Stretávame sa s klientmi, ktorí nie vždy sú si vedomí, ktoré administratívne priestory spadajú pod našu kompetenciu. Pritom len v Bratislave náš tím spravuje niečo cez tristotisíc štvorcových metrov kancelárskych priestorov. Na jednom mieste tak záujemcovia veľmi rýchlo nájdu kanceláriu presne podľa ich požiadaviek. Sami si určia a nastavia, čo od svojej budúcej kancelárie očakávajú tak, aby spĺňala ich predstavy, či už o veľkosti, vybavení, umiestnení, dopravnej dostupnosti, dostupnosti služieb v okolí alebo cenovej relácii. Neprinášame neznámy vyhľadávací nástroj, práve naopak, prichádzame so zaužívanou vyhľadávacou platformou,“ dodáva Peter Píš, vedúci oddelenia lízingu JTRE.

Webový portál, ktorý združuje a ponúka na prenájom všetky administratívne projekty spoločnosti JTRE, má intuitívnu funkcionalitu s rôznymi filtrami, ktoré výrazne uľahčujú orientáciu pri hľadaní kancelárskeho priestoru na mieru. Okrem toho informuje o novinkách a trendoch v oblasti pracovného prostredia, čím poskytuje užitočné a inšpiratívne informácie všetkým, ktorí sa vo firmách zaoberajú touto problematikou.

 

O JTRE:

Spoločnosť pôsobí na trhu nehnuteľností od roku 1996. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Realizuje kancelárske, rezidenčné, hotelové, priemyselné, obchodné a polyfunkčné projekty, pričom ako jediný developer buduje celé mestské štvrte na území Bratislavy. K najvýznamnejším projektom patria najvyššie obytné veže na Slovensku Panorama Towers, mestská štvrť Zuckermandel pod Bratislavským hradom a River Park na nábreží Dunaja, rezidenčné projekty Klingerka, Fuxova, Karloveské rameno, Zelené terasy Devín, administratívne komplexy Westend, Pribinova 19 či Landererova 12, nákupné centrum EPERIA v Prešove a nábrežná štvrť Eurovea City s prvým mrakodrapom na Slovensku. V Londýne začala realizovať svoj prvý projekt Triptych Bankside.

Viac informácií o aktuálnych aktivitách spoločnosti JTRE nájdete na: