Back to news
24 Nov, 2022

JTRE bodovalo na CIJ Awards Slovakia 2022

Pribinova X

Medzinárodný realitný magazín a portál Construction & Investment Journal aj tento rok udeľoval prestížne ceny na 18. ročníku CIJ Awards Slovakia 2022. V utorok večer sme v hoteli Radisson BLU Carlton získali 3 ocenenia, o ktorých v jednotlivých kategóriách rozhodujú riaditelia a partneri spoločností pôsobiacich v oblasti developmentu a realít.

V kategórii Best Overall Developer sme v konkurencii šiestich developerov získali najviac hlasov a prvé miesto ako Developer roka, za čo sme veľmi vďační, keďže CIJ Awards patria k najdlhšie udeľovaným cenám v oblasti komerčných nehnuteľností v Slovenskej republike. Zároveň je to ďalší dôkaz vynikajúcej práce všetkých ľudí v JTRE, pretože ceny od odbornej verejnosti majú o to väčšiu váhu. Za vyše 25 rokov pôsobenia na trhu sa JTRE vypracoval na významného mestotvorného developera, ktorý sa zameriava na výstavbu komplexných mestských štvrtí a tvorbu priestoru pre život so všetkým, čo k nemu patrí.

Ďalšie ocenenie si z galavečera odniesla naša kancelárska budova Pribinova X ako víťaz kategórie Best Office Upcoming Development. Je tesne pred dokončením v centre nábrežnej štvrte Eurovea City a prinesie na trh 15-tisíc štvorcových metrov prenajímateľnej plochy. Porota ocenila moderný projekt nielen vďaka flexibilným a kolaboračným priestorom, ale aj jeho environmentálne kvality či nízku uhlíkovú stopu, čo je veľmi dôležité pre tých najnáročnejších klientov.

Tretím ocenením bolo víťazstvo v kategórii Best Investment Transaction za predaj 11-podlažnej butikovej administratívnej budovy Klingerka Offices s výmerou 11 500 štvorcových metrov. Jej novým majiteľom sa stal Realitný fond ERSTE Realitná Renta správcovskej spoločnosti Asset Management Slovenskej sporiteľne.

Ďakujeme všetkým za priazeň ruka v ruke s hlavnou myšlienkou udeľovania ocenení CIJ - „Úspech je to, čím inšpirujete iných, aby to urobili!“.