Back to news
28 Oct, 2020

Kvalitu administratívnych projektov JTRE ocenili aj odborníci

Developer foto

Odborná porota prestížneho ocenenia ASB GALA vyhlásila spoločnosť J&T REAL ESTATE (JTRE) za najlepšieho developera v segmente administratívy pre rok 2020. Titul ASB Developer roka získala JTRE za výnimočnú kvalitu administratívnych projektov Westend Plazza, Landererova 12, Pribinova 19 a Zuckermandel offices, ktoré spoločnosť dokončila v rokoch 2017 až 2019. Všetky tieto administratívne budovy boli na základe objektívnych kritérií určených odbornou porotou ohodnotené ako významne kvalitné a prínosné projekty. Po viacnásobnom ocenení Office roka je titul ASB Developer roka v segmente administratívy ďalším potvrdením kvality kancelárskych priestorov z dielne JTRE.

 „Vyhrať najlepšieho kancelárskeho developera v tejto dobe pre nás znamená predovšetkým záväzok, ako budú naši klienti s nami spokojní a som presvedčený, že sa môžu na nás spoľahnúť,“ povedal výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán po prevzatí ocenenia.

Výber kancelárie ľahko a rýchlo
Ocenené projekty sú súčasťou komplexnej ponuky administratívnych priestorov z portfólia JTRE zastrešených pod značkou Bratislava Offices a rovnomenným webovým portálom. Záujemcovia vďaka tomuto praktickému modernému nástroju na jednom mieste jednoducho nájdu kanceláriu od developera s dlhoročnými skúsenosťami presne podľa ich požiadaviek. K dispozícii sú rôzne typy a veľkosti kancelárskych priestorov umiestnených vo viacerých významných zónach Bratislavy, takže budúci nájomca si rýchlo vyberie nové sídlo svojej firmy, ktoré najviac vyhovuje jeho podnikateľským potrebám a potrebám zamestnancov. Výberom administratívnych priestorov z ponuky JTRE klient nezíska len výnimočný priestor, ale aj flexibilné služby a riešenia.

„Naším cieľom je spokojný nájomca, ktorý za rozumné náklady získa zdravý, atraktívny, efektívny a moderný priestor, takže sa snažíme vyjsť v ústrety aj najnáročnejším požiadavkám. Klienti sa môžu na nás spoľahnúť za každých okolností. Potvrdzuje sa to aj v súčasnej situácii, keď prinášame rýchle a zodpovedné riešenia, ktoré umožňujú spoločnostiam pôsobiacim v našich priestoroch bezpečnú prevádzku aj v týchto mimoriadnych podmienkach,“ vysvetlil Peter Píš, vedúci oddelenia lízingu JTRE.

Bezpečné kancelárie s unikátnym dizajnom
Intenzívne sa zaoberáme tým, ako zaručiť bezpečné pracovné prostredie v našich administratívnych projektoch. Okrem využitia moderných dezinfekčných technológií a regulačných opatrení je veľkou výhodou flexibilita kancelárií, vďaka ktorej sa dá jednoducho zväčšiť plocha na jedného zamestnanca či zmeniť dispozície priestoru tak, aby vznikol väčší, bezpečnejší odstup medzi zamestnancami. Aj v súčasnosti tak dokážeme poskytnúť kvalitné a bezpečné administratívne priestory, čo potvrdzuje aj rozhodnutie odbornej poroty v podobe ocenenia.

Kancelárie z portfólia JTRE spájajú kvalitu a praktickosť s lákavým dizajnom. Interiéry pracovného prostredia sú zariadené podľa moderných, no nadčasových trendov. Pri tvorbe priestoru má klient hlavné slovo, takže si finálny dizajn prispôsobí vlastným požiadavkám. Najnovší koncept kancelárskych priestorov z ponuky JTRE nesie názov De.signed by. Ich hlavným atribútom je jedinečný dizajn vstupných a spoločenských priestorov, pod ktorý sa podpíše renomované architektonické štúdio. Prvé z radu dizajnových kancelárií pripravilo architektonické štúdiou MOROCZTACOVSKY v administratívnej budove Tower 115 a ďalšie v dizajne architektonického štúdia Mareka Rudohradského sa pripravuje v Sklade #7. Súčasne prebieha výber architektonických ateliérov pre kancelárie v projektoch River Park a Zuckermandel.