Dizajn, flexibilita a prémiová lokalita. Úspešný koncept „De.signed by“ s ďalším poschodím v Pribinova 34
Dopyt po flexibilných a kvalitne navrhnutých kancelárskych priestoroch v Bratislave naďalej rastie. Developer JTRE preto reaguje na aktuálne potreby trhu a rozširuje úspešný koncept zariadených kancelárií De.signed by o ďalšie poschodie v administratívnej budove Pribinova 34 v nábrežnej štvrti Eurovea City.
Po úspešnom obsadení dizajnových kancelárskych priestorov na druhom poschodí v budove Pribinova 34 prináša JTRE na trh nové kancelárie na treťom poschodí, ktoré vznikli opäť v spolupráci s architektonickým ateliérom RUDOHRADSKY. K dispozícii je celkovo 2 245 m² dizajnových kancelárskych priestorov rozdelených do 15 samostatných jednotiek s výmerami od 32 do 201 m². Aktuálne je stále k dispozícii niekoľko voľných kancelárskych jednotiek. Vhodné sú pre menšie a stredne veľké firmy, ktoré hľadajú reprezentatívne kancelárie s kvalitným dizajnom s možnosťou rýchleho nasťahovania a ocenia flexibilitu pri výbere veľkosti priestoru. Zároveň budú mať sídlo na jednej z najprestížnejších adries v Bratislave.

„Koncept zariadených kancelárií „De.signed by“ sa nám osvedčil a rozširujeme ho v rámci projektu Pribinova 34 na ďalšie poschodie. V rámci nášho portfólia ho rozvíjame v spolupráci s rôznymi architektmi takmer v každom projekte. Ide o koncept štýlových neservisovaných kancelárií, respektíve business suites, ideálny pre menšie a stredne veľké spoločnosti. Každý priestor má unikátny dizajn od renomovaného architekta, čo poskytuje klientom rôznorodé možnosti výberu priestorov podľa ich potrieb a preferovanej lokality,“ vysvetľuje Róbert Tenczer, riaditeľ oddelenia prenájmu komerčných nehnuteľností JTRE.
Vývoj kancelárskeho trhu v posledných rokoch ukázal, že firmy čoraz viac vyhľadávajú menšie a flexibilnejšie priestory. Hybridný spôsob práce v mnohých spoločnostiach znížil potrebu veľkých kancelárskych plôch, no zároveň zvýšil nároky na kvalitu pracovného prostredia, lokalitu a vybavenie.
Práve na tieto požiadavky koncept De.signed by reaguje. Ponúka štýlové kancelárie pripravené na okamžité využitie bez potreby dodatočných investícií do fit-outu či zariaďovania. Každá jednotka poskytuje dostatok súkromia pre samostatnú prácu aj stretnutia s klientmi. V rámci spoločných priestorov je pre klientov k dispozícii plne vybavená kuchyňa, moderné zasadacie miestnosti, silent roomy určené na telefonáty alebo online stretnutia a priestranná lodžia, ktorá vytvára príjemné zázemie počas pracovného dňa.

JTRE dlhodobo rozvíja koncept De.signed by naprieč viacerými svojimi administratívnymi projektmi v Bratislave. Okrem dvoch poschodí v projekte Pribinova 34 priamo prepojeným s nákupným centrom Eurovea sú zrealizované aj v neďalekom Toweri 115. V rámci nábrežnej štvrte Eurovea City sú plánované aj v prémiovom projekte Ganz House Eurovea či v oceňovanej budove Pribinova 40 s certifikáciou BREEAM Outstanding, ktorou disponuje približne len 1 % budov na svete. Mimo downtownu ich má JTRE v ponuke na dvoch poschodiach v ikonickom River Parku s jedinečnou atmosférou Dunaja či vo Westend biznis zóne na Patrónke na skok do lesoparku Železná studnička.
